Udělat z nakupování komfortní zážitek, ze kterého nebudeš mít těžkou hlavu. To byl odjakživa cíl Twista. Vedle možnosti platit až po prohlédnutí/vyzkoušení zboží máme už půl roku Nákup na třetiny. Jak se s ním nakupuje?

Pro koho je Nákup na třetiny?

Rozložit si nákup do 3 měsíců bez poplatku může každý zákazník nebo zákaznice Twista. Je jedno, jaký má tarif, Online, Standard nebo Premium, tahle výhoda platí pro všechny stejně. Jedinou podmínkou je mít splátkový limit. Není to ten stejný, který vidíš při otevření Twisto appky/účtu. Výši splátkového limitu uvidíš v sekci Více pod názvem Splátkový limit. Nicméně stejně jako měsíční limit se odvíjí od tvé platební historie u Twista. Oba limity fungují jako propojené nádoby a vzájemně se ovlivňují. Jak chytře používat měsíční a splátkový limit, a tím mít svoje cashflow ještě víc pod kontrolou, se dozvíš tady.

Jak na Nákup na třetiny?

Podívej se do své Twisto appky/účtu a proklikni se do sekce Na nákupy. Tam si vyber jeden z mnoha e-shopů, které tam uvidíš, proklikni se do něj a nakupuj jako obvykle. Pak na něm zaplať Twisto kartou (klidně i virtuální, to je důležitá informace hlavně pro uživatele Online tarifu) nebo Twisto Pay. Tuto transakci si potom můžeš rozložit do 3 měsíců bez poplatku. Nezapomeň na dvě podmínky: platba musí být vyšší než 1 500 Kč a nákup už musí být zaúčtován (to trvá většinou jeden den), jinak se ti možnost rozložení ani neukáže.  

Proč nakupovat na třetiny bez poplatku?

Jednoduše proto, že se to vyplatí. Chceme, aby nakupování pro naše zákazníky a zákaznice představovalo jednoduchý proces, ze kterého budou mít jen a jen dobrý pocit. Nakupovat na třetiny je jednou z cest, jak se nenechat překvapit většími výdaji a mít svoje měsíční cashflow pod kontrolou. A jen pro kontext – nejsme v tom sami. Stejnou vychytávku nabízí třeba australský Zip nebo švédská Klarna. Twisto Nákup na třetiny jsme spustili na konci listopadu 2020 a od té doby bylo do 3 měsíců bez navýšení rozloženo už více než 3 500 transakcí.

Speciální březnová edice: platí úúúúplně na všechny platby

A protože po roce s covidem si potřebujeme všichni aspoň trochu oddechnout, nabízíme až do konce března 2021 speciální edici Nákupu na třetiny. Do 3 měsíců bez navýšení si totiž můžeš rozložit ÚPLNĚ všechny transakce nad 1 500 Kč. Takže si takhle můžeš rozdělit i nákupy z kamenných obchodů nebo e-shopů, které NEJSOU v sekci Na nákupy. Stačí si dočasnou službu aktivovat v appce/účtu v sekci Na nákupy a pak kliknout na detail zaúčtované platby nad 1 500 Kč. Rozložení do 3 měsíců zdarma se ti automaticky nabídne.

Nákupům zdar!