Virtuální karta funguje stejně jako běžná platební karta. Jen se obejde bez plastu. Můžeš s ní platit a nehledáš ji v peněžence. Objednáš si ji a hned je u tebe.

Jestli ji ještě nemáš, pořídíš si ji raz dva. Ve svém Twisto účtu v sekci Karta najdeš vpravo nahoře znaménko +. Když na něj klikneš, objednáš si virtuální kartu. Získáš ji během okamžiku a rychlostí blesku zvládneš i aktivaci. Tahle Twisto karta je k placení připravena HNED. A proč je dobré ji mít? Máme hned 6 důvodů.

1) Hodí se na online platby

S virtuální kartou nakupuješ online jako po másle. Nemusíš se totiž ani zvednou z gauče nebo od stolu, všechny potřebné údaje k nakupování najdeš v Twisto appce nebo účtu, kde je máš jako pod zámkem. Virtuální kartu máš v tarifu Online zdarma stejně jako celý tarif.

2) Je skvělá na platby mobilem

Je tvůj mobil připraven na Apple nebo Google Pay? Není nic jednoduššího, než přidat do nich Twisto virtuální kartu. Jde to v tarifu Standard nebo Premium. Pak ani nepotřebuješ plastovou Twisto kartu. Pokud by se ti po ní ale stýskalo, stačí si ji objednat. Je taky zdarma, navíc krásná a navržena podle posledních karetních trendů.

3) Platíš s ní ihned

Ztratit kartu? To nechceš. U běžných bank si na tu novou musíš počkat pěkných pár dní. Na Twisto virtuální kartu nečekáš. Máš ji okamžitě. Stačí si ji jen vyzvednout ve svém twisto účtu/appce v sekci Karta.

4) Jsi nováček? Čekáš jen pár hodin.

Ještě nemáš Twisto? I tak na virtuální kartu čekáš jen pár hodin. Vydrž, než ti potvrdíme registraci. Pak si ji můžeš rovnou stáhnout a platit.

5) Virtuálka šetří čas

S virtuálkou se platí online jako s každou jinou kartou. Jen ji nemusíš vytahovat z peněžky, ale údaje potřebné k platbě máš u sebe v Twisto appce nebo Twisto účtu. Takže ti šetří čas (i nervy). Na e-shopu při platbě jednoduše zadáš údaje tvé virtuální karty a máš zaplaceno.

6) Virtuálka šetří životní prostředí

Twisto chce být za pár let úplně bez plastů. A díky tomu, že nabízíme virtuální kartu jako první volbu, jsme dokonce získali speciální certifikát od vydavatele karet Mastercard. Jsme jako jediní v ČR Digital first. S virtuálkou si tak můžeš vyzkoušet, jak chutná budoucnost bez fyzických karet. A pozor, je prý návyková.