Zaplatit Twisto vyúčtování jde 3 různými způsoby. Ukážeme ti, jaké mají výhody a které se hodí zrovna v současné Covid-19 situaci.

Co se hodí vědět

Vyúčtování Twisto účtu ti přijde každý první den nového měsíce a ty v něm jasně vidíš, za co jsi v předchozím měsíci utrácel/a. (Když navíc v Twisto appce nebo Twisto účtu klikneš na sekci Výdaje, najdeš tam svoje nákupy seřazené do 20 kategorií.) Na zaplacení vyúčtování máš 14 dní, splatnost je vždy 15. den v měsíci. Tady jsou tipy a triky, jak na to.

Platba převodem

Nechceš ji zkusit? Je na pár kliknutí. Stačí zvolit platbu převodem a zkopírovat si QR kód pro platbu. Když to uděláš v Twisto appce, je možné, že se ti automaticky otevře aplikace tvé banky. Stačí tam QR kód zkopírovat a máš zaplaceno. Anebo si QR kód vyfoť a zkopíruj ho do svého internetového bankovnictví. Je to skutečně otázka okamžiku a pro Twisto je tento způsob úhrady výhodnější. Nezapomeň ale, že převod trvá nějakou dobu (pro jistotu počítej 3 pracovní dny), takže není dobré zadávat platební příkaz na poslední chvíli.

Platba hotově

Kvůli ní se musíš vydat na poštu, což v tuhle chvíli není pro každého. Vyplníš složenku podle údajů, které najdeš ve svém vyúčtování. Připrav se ale na to, že za platbu složenkou budeš muset něco zaplatit.

Platba kartou

Tento způsob zase něco stojí Twisto. Jinak je na jedno kliknutí v Twisto účtu/appce, pokud v něm máš uloženou svoji platební kartu. Pokud ne, musíš zadat údaje své karty jako při jiném online nákupu.

Podtrženo sečteno, platba převodem je zdarma jak pro Twisto, tak pro zákazníky. Tak proč ji nezkusit?