Není fyzická, přesto jsou na ní peníze. Můžeš s ní platit, ale nehledáš ji v peněžence. Objednáš si ji a hned je u tebe. Co to je? Nová virtuální karta od Twista.

Ve svém Twisto účtu v sekci Karta najdeš vpravo nahoře znaménko +. Když na něj klikneš, objednáš si virtuální kartu. Získáš ji během okamžiku a rychlostí blesku zvládneš i aktivaci. Tahle Twisto karta je k placení připravena HNED. A proč ji mít?

1) Google Pay

Chceš platit mobilem přes Twisto a máš Android telefon? Twisto virtuální karta je zatím jedinou možností, jak to zařídit. Postup je jednoduchý. Stáhneš si virtuálku a v Twisto appce si ji přidáš ke Google Pay. Tak může nakupovat bezkontaktně. A to se teď hodí, co myslíš?

2) Platíš hned

Ztratit kartu? To nechceš. U běžných bank si na tu novou musíš počkat pěkných pár dní. Na Twisto virtuální kartu nečekáš. Máš ji okamžitě.

3) Jsi nováček? Čekáš jen pár hodin.

Ještě nemáš Twisto? I tak na virtuální kartu čekáš jen pár hodin. Vydrž, než ti potvrdíme registraci. Pak si ji můžeš rovnou stáhnout a platit.

4) Virtuálka šetří čas

S virtuálkou se platí online jako s každou jinou kartou. Jen ji nemusíš vytahovat z peněžky, ale údaje potřebné k platbě máš u sebe v Twisto appce nebo Twisto účtu. Takže ti šetří čas (i nervy). Na e-shopu při platbě jednoduše zadáš údaje tvé virtuální karty a máš zaplaceno.

5) Virtuálka šetří životní prostředí

Twisto chce být za pár let úplně bez plastů. S virtuálkou si můžeš vyzkoušet, jak chutná budoucnost bez fyzických karet. A pozor. Je prý návyková.