Díky naší kartě a platebnímu náramku už se dá s Twistem platit prakticky všude a za cokoli. Abychom tyto transakce mohli úspěšně zpracovávat, musí je váš účet umět pojmout. Proto je třeba, aby měl ten správný limit.

CHCI TWISTO KARTU A VYŠŠÍ LIMIT

Limit Twisto účtu je jedním z hlavních nástrojů, které vám pomáhají užít si to lepší z peněz. I díky němu můžeme společně dbát na to, abyste měli své transakce pod kontrolou a nepřinášely vám zbytečné starosti.

Startujeme pozvolna, limit časem roste

Když jste si Twisto založili, startovací limit byl nižší – to proto, aby pro vás transakce byly nejen komfortní, ale také bezpečné. S tím, jak se společně poznáváme, limit postupně roste. A to až na úroveň jednoho měsíčního příjmu. Nejde přitom o žádnou dlouhou cestu, v cíli jsme během několika málo prvních měsíců.

Limit ve výši jednoho měsíčního příjmu pak bohatě stačí na to, aby vám poskytl příjemný finanční polštář a zároveň prostor pro každodenní platby, aniž ohrozí vaši finanční stabilitu.

Karta proces urychlí

Pokud jste náš účet používali již před příchodem karty Twisto, limit se vám po jejím získání navýší k úrovni 15 000 Kč až 25 000 Kč. Klienti, které spolu s kartou teprve poznáváme, mají pak v prvních měsících limit 10 000 Kč až 15 000 Kč. To vše je samozřejmě podmíněno splněním zákonných povinností, kterými se musíme řídit.

Porovnani-limitu-1

K tomu je třeba dodat, že u navyšování limitů přihlížíme zároveň k platební historii konkrétního majitele účtu. Pozorně přitom dbáme na to, aby výše jednotlivých limitů respektovala unikátní finanční situaci každého z vás. Jedině tak můžeme s klidným svědomím zaručit, že si díky Twistu budete moci užít to lepší z peněz.

Michal Kročil, šéf Risku

CHCI TWISTO KARTU A VYŠŠÍ LIMIT

Vynechali jsme v článku něco, co vás zajímá? Přijde vám, že limit vašeho účtu neroste dostatečně rychle? Nebo chcete, aby se jeho růst zastavil jinde než na výši měsíčního příjmu? Dejte nám vědět přes telefon na 222 70 33 33 anebo emailem na dotaz@twisto.cz a rádi se podíváme, co s tím můžeme udělat!