Podívejte se do života Lukáše: jak Twisto ulehčuje jeho život? Stejně tak ho může ulehčovat i vám!

Nákupy s možností platby až po vyzkoušení

U oblečení a bot jsem dlouho odolával s nákupy online – co když mi nebudou? Košili nedopnu? Bude mi to sedět? - s Twistem objednám klidně 4 páry bot a patery džíny a zaplatím jen za ty, které mi opravdu padnou. Zatímco zkouším nové boty, jedním kliknutím zvládnu objednat a zaplatit třeba večeři na DámeJídlo nebo voucher na Slevomatu. To všechno přes Twisto.
Přehled sekce Můj účet

Placení faktur operátorovi, za elektřinu a tak vůbec

Pokaždé, když mi do schránky přistane e-mail s předmětem „Faktura“, přeposílám ho obratem na plati@twisto.cz a víc neřeším. Twisto fakturu zaplatí 2 dny před splatností.
Rozhraní Twisto Snap
Krom e-mailu se občas stane situace, na kterou se člověk nemůže připravit. Přijde vám složenka za povinné ručení. Ano, i to Twisto zvládne. V Twisto mobilní aplikaci ji vyfotím, nahraju a je hotovo.

Placení každodenních nákupů

Každý den svou Twisto kartu využívám na platby za oběd, v pekárně, v tramvaji za lístek, v Uberu za jízdu anebo v baru za drink. Po každé platbě mi hned přijde notifikace na telefon a ve svém účtu ji pak vidím přehledně zařazenou do vyúčtování.
Přehled sekce Moje karta

„Když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas.“

Když se mi nehodí měsíční vyúčtování platit hned, sahám po tlačítku Odložit splatnost. Za malý poplatek můžu nákup z minulého měsíce zaplatit klidně až v příštím roce.

Chci svůj Twisto účet

A co na to ostatní?

„Jsem ráda, že jsem narazila na Twisto. Díky němu můžu nakupovat kočkám to, co zrovna potřebují, i když mám třeba výplatu až za 3 týdny. V pondělí mi přišla karta i s náramkem. Tak to půjdu co nejdříve vyzkoušet. Jsem ráda že něco takového jako je Twisto je.“
- Pata B.

„Výborná služba, šetří čas a starosti. Nemusím neustále zadávat číslo karty při nákupech on-line, ani vypisovat údaje z faktur/složenek do internetového bankovnictví, hlídat data splatnosti atp. Vše jednoduše nahraju a zaplatím přes Twisto, s dostatečně navýšeným limitem bez problémů zaplatím, co potřebuju a jednou měsíčně zaplatím celé vyúčtování, což zabere celá dvě kliknutí myší. Když náhodou zapomenu, Twisto několikrát zašle upozornění a vždy dobře komunikuje, Mohu vřele doporučit a doufám, že se budete dál rozšiřovat.“
- Stanislav J.

„Počáteční nedůvěru vystřídalo nadšení. Úspora času i peněz. Doporučuji vyzkoušet. Tohle se fakt hodně povedlo.“
- Jarmila K.

Další hodnocení si můžete přečíst sami na našich facebookových stránkách.