Mít na platbu svých výdajů 3 měsíce navíc a nezaplatit za to ani korunu? S Twistem máte 0% úrok a žádné poplatky.

Nulové úroky, nulové poplatky a přitom získáte finanční svobodu. To znamená, že nakupujete a platíte, až se vám to hodí. Nezávisle na tom, zda máte zrovna vyšší výdaje, nakupujete vánoční dárky nebo čekáte na výplatu. Obvykle se za tyhle služby platí. U Twista je teď odložená platba až na 3 měsíce úplně zdarma. Tato speciální akce platí pro nové zákazníky a jejich první čtvrt roku u Twista.

Jak to funguje?

Jednodušší to být nemůže. Důležité je si pořídit Twisto účet mezi 10. zářím a 31. říjnem. A pak už to jde samo. S Twisto účtem získáte měsíční limit, se kterým celý měsíc nakupujete. První den následujícího měsíce vám přijde vyúčtování, na jehož zaplacení bývá obvykle lhůta 15 dní. Vy si ji ale klidně můžete úplně zdarma prodloužit až na 3 měsíce.

Příklad? Máme.

Dejme tomu, že váš měsíční limit je 20 tisíc korun. Nakupujete s ním celý měsíc a na začátku toho následujícího vám přijde vyúčtování. Máte tak dva týdny na zaplacení 20 tisíc korun. Důležité je Twistu uhradit alespoň 10 % z vyúčtování a zbytek si můžete nechat na potom. V tomhle případě tak do dvou týdnů Twistu zaplatíte 2 tisíce a 18 tisíc si odložíte do dalšího měsíce. Úplně zdarma. Na další měsíc vám tak zbydou 2 tisíce. Když je utratíte, je třeba opět zaplatit 10 % z celkové částky, to jsou zase dva tisíce, a zbytek si můžete nechat na potom. Na třetí měsíc máte na Twisto účtu 2000 Kč, ale taky ještě dva měsíce na zaplacení celého limitu 20 tisíc korun. A to úplně zdarma. Obvykle za odkládání účtujeme poplatky. V tabulce uvidíte, kolik teď můžete ušetřit.

Samozřejmě je možné zaplatit z měsíčního vyúčtování víc než 10 %, odloženou částku uhradit dřív než na začátku měsíce anebo z ní o něco dřív zaplatit jen část. Jednoduše platíte, jak se vám to hodí. Úplně zdarma.

A tady ještě vzorový příklad: celková výše 30 000 CZK, RPSN 0 %, úroková sazba 0 %, celková částka 30 000 CZK, doba trvání 3 měsíce, měsíční splátka 10 000 CZK.

Slevu získáte v kreditech
Poplatky, které si v Twistu za takhle dlouhé odkládání platby běžně účtujeme, budete muset nejdřív také uhradit. Ničeho se ale nemusíte bát, my vám je obratem vrátíme na váš Twisto účet ve formě kreditů. Těmi pak zaplatíte libovolný nákup nebo měsíční vyúčtování.

Přes Twisto jednoduše platíte po svém. Více o Twistu tady.