Flixbus
Užijte si cool Berlín, noblesní Vídeň, designovou Kodaň či hravý Amsterdam. Užijte si je po svém a za pár korun. Autobusy Flixbus vás dovezou kamkoli. A to nejen do evropských velkoměst, ale i do německých, rakouských, švýcarských a italských Alp, kde můžete vyrazit na túru anebo jen tak relaxovat.

S Twistem můžete mít svoje výlety ještě levnější. Twisto teď rozdává kreditové jízdenky v hodnotě 500 Kč. Stačí si vytvořit Twisto účet a objednat kartu. Kreditová jízdenka vám přijde rovnou s kartou. Využít ji můžete okamžitě. Na to jak, mrkněte sem.

Jde to i jinak. Zkuste Twisto a Twisto kartu. Získáte tak jednoduchou platební aplikaci, cestovní pojištění zdarma a k tomu nejlepší směnný kurz, díky kterému máte všechny platby v zahraničí o 3 % levnější. Ostatně psali to i tady.

multiple_print_v2--1-
Chci Twisto účet a 500 kreditů na jízdenku

Twistu věří už přes 400 000 Čechů, přidejte se i vy.

Když si objednáte Twisto kartu, získáte kredit 500 Kč na nákupy jízdenek do všech 1700 destinací v ČR i v Evropě. Twisto kartu dostanete na 3 měsíce zdarma, abyste si ji mohli nezávazně vyzkoušet. Třeba někde za hranicemi.

S Twisto účtem se vám všechny objednávky celý měsíc připisují na souhrnné vyúčtování a to zaplatíte pohodlně najednou. Nemusíte tedy řešit každý nákup zvlášť. S Twisto aplikací navíc získáte spoustu dalších vychytávek, které vám zjednoduší život.

Zjistěte o Twistu více na webu
blog-headline-flixbus1